S.HEART.S ŠEPEČIAI PLAUKAMS

Rgs 7, 2023

Ar plaukų šepetys vis dar galėtų jus nustebinti?


S.HEART.S kompanijos pagaminti Japonijoje pagal japonų technologijas plaukų šepečiai yra nepanašus į jokius kitus. Su specialiai sujungtais šeriais, kurių tikslas ne tik atskirti susivėlusį plauką jo neraunant, bet ir stipriai aktyvinti masažinius taškus galvos odoje. Šepečiai buvo užpatentuotas dėl savo unikalių savybių. Skirtingo ilgio ir diametro Nailono šeriai – kruopščiai ir moksliškai išdėstyti ant vandeniui nelaidžios epoksidinės dervos pagrindo. Ant šerių galiukų pritvirtinti sferiniai rutuliukai, kad masažinis poveikis būtų kuo geresnis.

S.Heart.S istorija

Moters paslaptis

Prancūzijoje S.HEART.S istorija prasidėjo, kai jaunas modelis pastebėjo S.Heart.S šepetį savo draugės japonės rankose. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, ji paprašė savo kirpėjo surasti šį retą produktą, kurį jis rado Japonijoje ir pradėjo profesionaliai naudoti jį ir savo salone. Neužilgo , klientai taip pat įsimylėjo šiuos plaukų šepečius ir norėjo juos naudoti savo namuose. Nustebinti brendo populiarumu, kūrėjai nusprendė eksportuoti savo perlą. Plaukų šepečiai iškeliavo į Prancūziją! 

Iššukuoja

Nėra nieko stebinančio, jei plaukų šepetys tik iššukuoja susivėlusius plaukus. Tačiau, jei
šukuojant ir nesulaužo jų, nepažeidžia jautrios galvos odos, kai ji yra sudirgusi – tai jau yra Unikalu.

Ypatingai sustiprina valomajį šampūno poveikį 
Dėka masažuojančių šerelių apvaliais galais, šepetys švelniai pašalina apnašas ir pleiskanas nuo galvos odos. Kadangi yra pagerinama mikrocirkuliacija, geriau pasiskirsto

šampūnas ne tik ant galvos odos, tačiau ir palei visą plaukų ilgį. Žymiai pagerėja šampūno valomosios savybės. Gaivumas, apimtis ir lengvumas!

Padidina kaukių efektyvumą

Įsivaizduokite ypatingai smulkius pirštus paskirstančius jūsų mėgstamiausią plaukų kaukę.
Tad visai nenuostabų, kad kaukės efektyvumas padidėja.

Suteikia žvilgesio ir apimties

Neapsigaukite dėl jo šepečių švelnumo, S.Heart.S yra ypač efektyvūs šukuojant.
Džiovinant plaukus, jie garantuoja unikalų žvilgesį ir išskirtinę apimtį. Tie, kas naudoja šiuos šepečius, išskiria esmines naudojimo priežastis: jų plaukai lengvai iššukuojami, nepaprastai blizga ir turi daugiau
apimties. Ir be abejonės galvos odą stimuliuojančias masažo savybes (apklausoje dalyvavo 1168 moterų iš Japonijos).

0 Comments