apie

AUTENT

Tai, kas reta – vietos, nišiniai daiktai, nuoširdus prisilietimas kuriant, man yra didžiausia vertybė, autentiškos kūrybos sala, atvira Jūsų kūno ir sielos atgaivai.

AUTENT SHIATSU SPA centras yra įsikūręs vaizdingoje Markučių dvaro papėdėje. Keliaudamas pro palei kalveles išsibarsčiusias medines trobeles, pasijunti lyg pasakoje, atveriančioje dėmesį prikaustantį kontrastingą pasaulį. Tapybiškas Vilnios slėnis, aplinka, alsuojanti istorine ir poetine dvasia, tobulai apsijungia su senąja, istorine japoniška tradicija.

SHIATSU – tai tradicinis, tūkstančius metų Japonijoje praktikuojamas taškinis masažas, subalansuojantis energijos kanalų veiklą. Veido ir galvos masažo metu, mūsų klientai ne tik giliai atsipalaiduoja, bet ir džiaugiasi, atradę išskirtinai naujų technologijų japonišką kosmetiką MENARD, nustebinusią itin atjaunėjusia oda. Esame vieninteliai šių žinomiausių Japonijos kompanijų MENARD, TOKIO INKARAMI, SYNCA ir kt. atstovai Lietuvoje, perėmę aukščiausius jų standartus.

Išsiskiriame, suteikdami unikalią galimybę pasinaudoti SHIATSU SPA narystės programa, atliekant SHIATSU SPA procedūrą vieną-du kartus per mėnesį, mokant už ją tik 35€. Todėl labai laukiame visų, norinčių išbandyti mūsų paslaugas.

Svetingai pasitiksime Jus su karštu rankšluosčiu, pakviesdami paragauti kvapnios japoniškos arbatos. AUTENT SHIATSU SPA centras vertina privatumą ir jaukumą tam, kad ilgam išsineštumėte namų šilumos įspūdį.

Iki susitikimų

Nuoširdžiai,

Jūratė Žulienė

AUTENT SHIATSU SPA centro vadovė

mūsų tikslas

ATRASTI KELIĄ Į TIKRĄJĮ GROŽĮ, PASITELKIANT MOKSLINIUS ATRADIMUS, NAUJAUSIAS TECHNOLOGIJAS BEI GAMTOS JĖGŲ HARMONIJĄ.