VOLUSPA – RANKŲ DARBO ŽVAKĖS IR NAMŲ KVAPAI

Spa 1, 2023

VOLUSPA ISTORIJA

Sukurtas aistros Kalifornijoje „ Voluspa“ yra tikra Kalifornijos rankų darbo prabanga. Puikūs kvapai, šaunūs, spalvingi, daugkartinio naudojimo indai, kuriuos projektuojame namuose, ir tobulai suformuotos žvakės yra Voluspa prekinio ženklo pagrindas. Sudedamosios dalys yra retos, gaunamos visame pasaulyje ir pasižymi puikių kvapų kokybe. Kiekvienas ingredientas prisideda prie išskirtinio kvapo, kuris yra daug didesnis už tipiškų universalinių parduotuvių žvakes. Štai kodėl Voluspa turi tokį kultą ir įžymybę savo kvapams. „Voluspa“ niekada nepardavė žvakės, kurios nepagamino patys. Tai faktas, kuriuo Voluspa gamintojai visuomet didžiavosi, ir ko negali tvirtinti daugelis kitų prekės ženklų. Traci ir Troy Arntsen Voluspa įkūrė Voluspa prekės ženklą. Prieš beveik 20 metų Kalifornijos virtuvėje rankomis su meile sukūrė amatininkai ir verslininkai Traci ir Troy Arntsen.

Voluspa, kylanti iš sudegintų puodų, naminių vaškų ir svaigių kvepalų aliejų, šiandien yra meno, grožio ir kultūros atspindys, įkvepiantis jos įkūrėjus kelionėse. Traci puoselėjamas pomėgis botanikai ir eteriniams aliejams kartu su jos kvapų patirtimi leidžia Voluspa maišyti patentuotus kvapus, naudojant geriausius ingredientus, tvariai gaunamus iš tolimiausių pasaulio kampelių. Trojos aistra kelionėms, verslo išmanymas – ir niekada nepamiršti tinkamos galimybės – Voluspa tapo vienu iš svarbiausių prabangių aromatinių žvakių ir kūno produktų tiekėjų pasaulyje. Pavadinimas „Voluspa“ atsirado senovės skandinavų eilėraščio apie pasaulio sukūrimą iš chaoso. Kaip reiškė chaosas virtuvėje, didelis grožis dažnai gimsta iš didelės aistros.

VOLUSPA

INGREDIENTAI:

,,Voluspa“ siekia teisingai atlikti teisingus veiksmus, kad būtų sukurtas nepriekaištingas produktas. Gamintojų atsidavimas naujovėms neturi ribų. Per pastaruosius du dešimtmečius Voluspa atsidavė tyrimams, plėtrai ir gryniausių ingredientų kartojimui, todėl buvo viena pirmųjų kompanijų, naudojančių kokosų vaško mišinį žvakėse.

Patentuota formulė prasideda šalto spaudimo kokosų aliejumi iš šviežių vaisių. Tada aliejus palaiko hidrinimą ir paverčiamas gražios, kreminės baltos konsistencijos kokosų vašku. Voluspa žvakių mišinys ne tik degina iki 90% švariau nei 100% sojos vaškas, bet ir palaiko neįtikėtinų kvapiklių vientisumą ir maksimalų kiekį. Kitos žvakės degdamos praranda subtilias natas ir charakterį, o Voluspa kokosų vaško mišinys leidžia sudeginti kiekvieną niuansą.

Voluspa užtikrina savo proceso ir kvapų vientisumą. Pažangiausia įranga garantuoja, kad visos žvakės yra ekologiškos, tvarios ir gaminamos be jokių pesticidų ar parabenų. Šiuose amerikiečių išlietuose šedevruose taip pat yra 100% natūralių dagčių.

VOLUSPA ŽVAKĖS

PATARIMAI ŽVAKIŲ NAUDOJIMUI

  • Prieš uždegdami žvakę nukirpkite 1/4 knato, taip išvengsite suodžių kaupimosi ir žvakė tarnaus ilgiau.
  • Leiskite vaškui ištirpti per visą žvakės paviršiaus plotą, jei kraštuose susikaupia vaško sustumkite jį į vidurį.
  • Norėdami užgesinti žvakę be dūmų, naudokite koordinacinį žvakės dangtį.
  • Neišmeskite to gražaus indo! Susikurkite sau savo atminimo dovaną.

VOLUSPA KVAPAI

PATARIMAI DIFUZORIŲ NAUDOJIMUI

  • Leiskite nendrių pagaliukams sugerti kvapų aliejų 24–48 valandas prieš apverčiant pagaliukus.
  • Kas savaitę švelniai apverskite nendrių lazdeles, kad kvapas sklistų aktyviau.
  • Tinkamai naudojant VOLUSPA difuzorių, tarnavimo laikas yra 4-6 mėnesiai.

0 Comments